ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କ ଝିଅ‌ ଟିନା

ମୁମ୍ବାଇବଲିଉଡରେ ଏବେ ଚାଲିଛି ଷ୍ଟାରକିଡ୍‌ଙ୍କ ଜମାନା। ବି-ଟାଉନ୍‌ରେ ସବୁବେଳେ କେଉଁ ନା କେଉଁ ତାରକାଙ୍କ ପିଲାଙ୍କୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଥାଏ। କାହାର ନୂଆ ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ୍ ହେଉଛି ତ କିଏ ପୁଣି ଡେବ୍ୟୁ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଆଉ ଏବେ ଯେଉଁ ଷ୍ଟାର କିଡ୍‌ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛନ୍ତି ବଲିଉଡ ସୁପରଷ୍ଟାର ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କ ଝିଅ ଟିନା ଆହୁଜା।

ନିକଟରେ ଟିନା ମ୍ୟୁଜିକ୍‌ ଭିଡିଓରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଛନ୍ତି। ଯାହାର ନାଁ ହେଉଛି ମିଲୋ ନା ତୁମ୍ଏହି ଗୀତଟି ସେ ସିଙ୍ଗର୍ ଗଜେନ୍ଦ୍ର ବର୍ମାଙ୍କ ସହ କରିଛନ୍ତି। ଏ ହେଉଛନ୍ତି ସେହି ଗଜେନ୍ଦ୍ର ବର୍ମା ଯିଏ ନିଜ ତେରା ଘାଟା’ ଗୀତରୁ ଜବରଦସ୍ତ ଲୋକପ୍ରିୟତା ପାଇଥିଲେ।

ନୂଆ ମ୍ୟୁଜିକ ଭିଡିଓରେ ଟିନାଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଲୁକ୍‌ରେ ଦର୍ଶକ ଫିଦା ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି। ସୋଶାଲ୍‌ ମିଡିଆରେ ସବୁଆଡ଼େ ଖାଲି ଟିନାଙ୍କୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା। ଏହି ଗୀତଟି ୧୯୭୦ରେ ଆସିଥିବା ଫିଲ୍ମ ହୀର ରାଞ୍ଝାର ଗୀତ ମିଲୋନା ତୁମ୍‌ ତୋ ହମ୍‌ ଘବରାଏ ଗୀତର ରିମିକ୍ସ ଭର୍ସନ୍। ଏହି ଗୀତରେ ଟିନା ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି।


ଦର୍ଶକ ତାଙ୍କ ଦିୱାନା ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି। ଏବେ ଯାଏ ଗୀତଟିକୁ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍‌ରେ  ପାଖାପାଖି ୯୦ ଲକ୍ଷ ଲୋକ ଦେଖି ସାରିଲେଣି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଗୀତର କମେଣ୍ଟ ବକ୍ସରେ ମଧ୍ୟ ଲୋକେ ଟିନାଙ୍କର ଭୂରି ଭୂରି ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି।

ଟିନା ସୋଶାଲ୍‌ ମିଡିଆରେ ବେଶ୍ ଆକ୍ଟିଭ ରୁହନ୍ତି। ପ୍ରାୟ ସମୟରେ ସେ ନିଜର ସୁନ୍ଦର ସୁନ୍ଦର ଫଟୋ ଶେୟାର କରନ୍ତି। ଟିନା ନିଜର ନୂଆ ମ୍ୟୁଜିକ୍‌ ଭିଡିଓର ପ୍ରମୋଶନ ପାଇଁ ଟିକ୍‌ଟକ୍‌ରେ ମଧ୍ୟ ଡେବ୍ୟୁ କରିଛନ୍ତି।  ଟିନାଙ୍କ ଫ୍ୟାନଫଲୋଇଂ ଦେଖି ଯଦି ଆମେ ତାଙ୍କୁ ଅପକମିଂ ଷ୍ଟାର୍‌ କହିବା ତେବେ କିଛି ଭୁଲ ହେବନାହିଁ।  

ଆହୁରି ପଢ଼ନ୍ତୁ

ବଲିଉଡ୍‌ର ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ପରିଣୀତି

ସଂସ୍କୃତ ଶ୍ଲୋକ ଟ୍ୱିଟ୍‌ କଲେ ହଲିଉଡ୍‌ ଷ୍ଟାର୍; ଏବେ ଭାଇରାଲ୍

ଗହଣା ବିକି ଚଳୁଛନ୍ତି ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ, ଜାଣନ୍ତି କାହିଁକି ?

ହାତ ଯୋଡ଼ି କ୍ଷମା ମାଗିଲେ ବିଗ୍‌ ବି

ବହି ଧରି ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ କଥା ଏମିତି ପଢ଼ିଲେ ବଲିଉଡ୍‌ ଷ୍ଟାର୍‌; ଭିଡିଓ ଶେୟାର୍‌ କଲେ ପିଏମ୍‌

ଇଣ୍ଡିଆନ୍‌ ଆଇଡଲ୍‌-୧୧ରେ ଓଡ଼ିଆ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ଜଗାର ହଙ୍ଗାମା; ଡାଲି ଭାତ ଖୁଆଇଲେ ଜଜ୍‌

ଶାହରୁଖ୍‌ ଓ ଆମିର ଖାନ୍‌ଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ

ପୁଣି ଫସିଲା ‘ବାଲା’ !

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଖୁସି କରିଦେଲେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ପୁଅ

ଟ୍ରେନ୍‌ ଭିତରେ ଚଢ଼ିଛନ୍ତି ବଲିଉଡ୍ କଳାକାର ଅକ୍ଷୟ କୁମାର, ରିତେଶ ଦେଶ୍‌ମୁଖ, ବବି ଦେଓଲ ଓ ଅନ୍ୟ ହିରୋଇନ୍

‘ସୋଲମେଟ ଫର ଏଭର’-ମାଧୁରୀଙ୍କ ଏ ରୋମାଣ୍ଟିକ ମେସେଜ୍‌ କାହାପାଇଁ

୩ ଦିନ ହେଲା ହସ୍ପିଟାଲରେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ

You might also like