ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କ ଝିଅ‌ ଟିନା

ମୁମ୍ବାଇବଲିଉଡରେ ଏବେ ଚାଲିଛି ଷ୍ଟାରକିଡ୍‌ଙ୍କ ଜମାନା। ବି-ଟାଉନ୍‌ରେ ସବୁବେଳେ କେଉଁ ନା କେଉଁ ତାରକାଙ୍କ ପିଲାଙ୍କୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଥାଏ। କାହାର ନୂଆ ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ୍ ହେଉଛି ତ କିଏ ପୁଣି ଡେବ୍ୟୁ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଆଉ ଏବେ ଯେଉଁ ଷ୍ଟାର କିଡ୍‌ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛନ୍ତି ବଲିଉଡ ସୁପରଷ୍ଟାର ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କ ଝିଅ ଟିନା ଆହୁଜା।

ନିକଟରେ ଟିନା ମ୍ୟୁଜିକ୍‌ ଭିଡିଓରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଛନ୍ତି। ଯାହାର ନାଁ ହେଉଛି ମିଲୋ ନା ତୁମ୍ଏହି ଗୀତଟି ସେ ସିଙ୍ଗର୍ ଗଜେନ୍ଦ୍ର ବର୍ମାଙ୍କ ସହ କରିଛନ୍ତି। ଏ ହେଉଛନ୍ତି ସେହି ଗଜେନ୍ଦ୍ର ବର୍ମା ଯିଏ ନିଜ ତେରା ଘାଟା’ ଗୀତରୁ ଜବରଦସ୍ତ ଲୋକପ୍ରିୟତା ପାଇଥିଲେ।

ନୂଆ ମ୍ୟୁଜିକ ଭିଡିଓରେ ଟିନାଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଲୁକ୍‌ରେ ଦର୍ଶକ ଫିଦା ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି। ସୋଶାଲ୍‌ ମିଡିଆରେ ସବୁଆଡ଼େ ଖାଲି ଟିନାଙ୍କୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା। ଏହି ଗୀତଟି ୧୯୭୦ରେ ଆସିଥିବା ଫିଲ୍ମ ହୀର ରାଞ୍ଝାର ଗୀତ ମିଲୋନା ତୁମ୍‌ ତୋ ହମ୍‌ ଘବରାଏ ଗୀତର ରିମିକ୍ସ ଭର୍ସନ୍। ଏହି ଗୀତରେ ଟିନା ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି।


ଦର୍ଶକ ତାଙ୍କ ଦିୱାନା ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି। ଏବେ ଯାଏ ଗୀତଟିକୁ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍‌ରେ  ପାଖାପାଖି ୯୦ ଲକ୍ଷ ଲୋକ ଦେଖି ସାରିଲେଣି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଗୀତର କମେଣ୍ଟ ବକ୍ସରେ ମଧ୍ୟ ଲୋକେ ଟିନାଙ୍କର ଭୂରି ଭୂରି ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି।

ଟିନା ସୋଶାଲ୍‌ ମିଡିଆରେ ବେଶ୍ ଆକ୍ଟିଭ ରୁହନ୍ତି। ପ୍ରାୟ ସମୟରେ ସେ ନିଜର ସୁନ୍ଦର ସୁନ୍ଦର ଫଟୋ ଶେୟାର କରନ୍ତି। ଟିନା ନିଜର ନୂଆ ମ୍ୟୁଜିକ୍‌ ଭିଡିଓର ପ୍ରମୋଶନ ପାଇଁ ଟିକ୍‌ଟକ୍‌ରେ ମଧ୍ୟ ଡେବ୍ୟୁ କରିଛନ୍ତି।  ଟିନାଙ୍କ ଫ୍ୟାନଫଲୋଇଂ ଦେଖି ଯଦି ଆମେ ତାଙ୍କୁ ଅପକମିଂ ଷ୍ଟାର୍‌ କହିବା ତେବେ କିଛି ଭୁଲ ହେବନାହିଁ।  

ଆହୁରି ପଢ଼ନ୍ତୁ

NCB ରାଡାର୍‌ରେ ବଲିଉଡର୍ ୨୦ରୁ ଅଧିକ ଆଗଧାଡ଼ିର କଳାକାର

ବମ୍ବେ ହାଇକୋର୍ଟରେ ପକ୍ଷ ରଖିଲେ କଙ୍ଗନା

କାହିଁକି ଭଉଣୀ ଆଶାଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ କାଟି ଦେଇଥିଲେ ଲତା ମଙ୍ଗେସକର ?

NCB ଆଗରେ କାନ୍ଦିଲେ ଦୀପିକା

ବଲିଉଡ୍‌ରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ଲିଙ୍କ୍‌ ମାମଲା: ଦୀପିକା, ସାରାଙ୍କ ସମେତ ଏହିସବୁ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଫୋନ୍‌ ସିଜ୍‌

ଡ୍ରଗ୍ସ ନେଉଥିବା କଥା ଅସ୍ୱୀକାର କଲେ ସାରା ଓ ଶ୍ରଦ୍ଧା

କଙ୍ଗନାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ

ପଞ୍ଚଭୂତରେ ଲୀନ ହେଲେ ସ୍ୱର ସମ୍ରାଟ୍ ଏସ୍‌ପି ବାଲାସୁବ୍ରମଣ୍ୟମ

ସଫେଇ ଦେଲେ କରନ ଜୋହର: ‘କେବେ ଡ୍ରଗ୍ସ ନେଇନାହାନ୍ତି କିମ୍ବା କାହାକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରିନାହାନ୍ତି’

ଗୋଟିଏ ପ୍ରଶ୍ନ ଦୀପିକାଙ୍କ ପାଇଁ ସାଜିଛି କଣ୍ଟା

ଦୀପିକା, ଶ୍ରଦ୍ଧା ଓ ସାରାଙ୍କୁ ଆଜି ଏନ୍‌ସିବିର ଜେରା

ରିୟାଙ୍କ ସହ ଡ୍ରଗ୍ସ ଚାଟ୍ କଥା ସ୍ୱୀକାର କଲେ ରକୁଲ୍!

You might also like