ଚକମକ ଦୁନିଆର ପରଦା ଖୋଲିଲେ ଇଶା, କହିଲେ କିପରି ହେଲେ କାଷ୍ଟିଂ କାଉଚ ଶିକାର

ମୁମ୍ବାଇ: ଜ୍ୟାକି ଶ୍ରଫ ଓ ସଞ୍ଜୟ କପୁରଙ୍କ ସହ ଫିଲ୍ମ ‘କହିଁ ହେ ମେରା ପ୍ୟାର’ରେ ନଜର ଆସିଥିବା ଇଶା ଅଗ୍ରୱାଲ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ଅଛନ୍ତି। ସେ ହୁଏତ ବଲଉଡ୍ ରେ ଅଧିକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କରି ନାହାଁନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ସାଉଥ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମାଧ୍ୟମରେ ସେ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟରେ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ସ୍ଥାନ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି। ମିସ୍ ବିୟୁଟି ଟପ୍ ଅଫ୍ ୱାର୍ଲ୍ଡ ୨୦୧୯ ଟାଇଟଲ୍ ଜିତିଥିବା ଇଶା ଅଗ୍ରୱାଲଙ୍କୁ ପରଦାରେ ଦେଖାଯିବା ପୂର୍ବରୁ କାଷ୍ଟିଂ କାଉଚ୍ ଶିକାର ହେବାକୁ ପଡିଥିଲା। ନିକଟରେ ସେ କାଷ୍ଟିଂ କାଉଚ୍‌କୁ ନେଇ ଏକ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି।

ଚକମକ ଦୁନିଆ ପଛରେ ବାସ୍ତବତା କ’ଣ, ତାହା ଏହି ତାରକା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ଅନେକ ସେଲିବ୍ରେଟ୍ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ପରଦାରେ ଦେଖାଯିବା ପୂର୍ବରୁ କାଷ୍ଟିଂ କାଉଚ୍କୁ ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିଛି। ଅଭିନେତ୍ରୀ ଇଶା ଅଗ୍ରୱାଲ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ। ନିକଟରେ ଦେଇଥିବା ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କାଷ୍ଟିଂ କାଉଚ୍ ବିଷୟରେ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି।

ଇଶା ଅଗ୍ରୱାଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମନୋରଞ୍ଜନ ଜଗତକୁ ଯାତ୍ରା ତାଙ୍କ ପାଇଁ ସହଜ ନ ଥିଲା। ସେ ଏନେଇ ଅନେକ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଥିବା କହିଛନ୍ତି। ଲାଟୁର ପରି ଏକ ଛୋଟ ସହରରୁ ଆସିବା ଏବଂ ମୁମ୍ବାଇରେ ନାମ କରିବା ଏକ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜଠାରୁ କମ୍ ନୁହେଁ। ଇଶା ଆହୁରି କହିଥିଲେ ଯେ ଯେତେବେଳେ ଜଣେ ଏକ ଛୋଟ ସହରରୁ ଆସେ, ସର୍ବପ୍ରଥମେ ତାକୁ ସହଜରେ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଏନି। ତେଣୁ ଏହା ଏକ ବଡ଼ ଆହ୍ଵାନ ହୋଇଯାଏ। କିନ୍ତୁ କୌଣସି ପ୍ରକାରେ ଇଶା ନିଜକୁ ପ୍ରମାଣିତ କରି ପିତାମାତାଙ୍କୁ ବୁଝାଇଥିଲେ ଏବଂ ଅଧ୍ୟୟନ ସମାପ୍ତ ହେବା ପରେ ମୁମ୍ବାଇରେ ଆସି ଅଡିସନ୍ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ।

ତେବେ ମୁମ୍ବାଇ ଆସିବା ପରେ ଅନୁଭବ କରିଥିଲେ ଯେ ସେବାଛିଥିବା ରାସ୍ତା ସହଜ ନୁହେଁ। ଯେତେବେଳେ ସେ ମୁମ୍ବାଇ ଆସିଲେ, ତାଙ୍କୁ ଜଣେ କାଷ୍ଟିଂ କାଉଚ ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କ ଅଫିସକୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରିଥିଲେ। ସେ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ତାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ପହଞ୍ଚିଲେ, ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ଅନେକ ବଡ କଳାକାରଙ୍କୁ କାଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଇଶାଙ୍କୁ ଏକ ଭଲ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ମଧ୍ୟ ଦେବେ। କଥାବାର୍ତ୍ତା ବେଳେ ସେ ହଠାତ୍ ଇଶାଙ୍କୁ ପୋଷାକ କାଢିବାକୁ କହିଥିଲେ କାରଣ ସେ ତାଙ୍କ ଶରୀରକୁ ଦେଖିବାକୁ ପଡିବ ବୋଲି କହିଥିଲେ।

ଇଶା କିଛି କହିବା ପୂର୍ବରୁ, ସେ ଏହାର କାରଣ ବୁଝାଇଥିଲେ ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ଶରୀରକୁ ଦେଖିବେ ଏବଂ ସେ ଭୂମିକା ପାଇଁ ଫିଟ୍ ଅଛନ୍ତି କି ନାହିଁ କହିବେ। ଏହା ଶୁଣି ଇଶା ବହୁତ ରାଗିଯାଇଥିବା କହିଛନ୍ତି। ଏହାପରେ ଇଶା ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ତାଙ୍କ ଅଫରକୁ ମନାକରି ଭଉଣୀ ସହିତ ବାହାରକୁ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ। ତା’ପରେ ସେ ତାଙ୍କୁ ଅନେକ ଥର ମେସେଜ ପଠାଇବାରୁ ଇଶା ତାଙ୍କୁ ବ୍ଲକ୍ କରିଦେଇଥିଲେ।

ଏହି ବାର୍ତ୍ତାଳାପରେ ଇଶା ମୁମ୍ବାଇ ଆସୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ସ୍ୱପ୍ନ ପୂରଣ କରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି। ଇଶା ଅଗ୍ରୱାଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆପଣ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କୁ ପାଇବେ ଯେଉଁମାନେ କହିବେ ଯେ ସେମାନେ ଏକ ବଡ କାଷ୍ଟିଂ କମ୍ପାନୀରୁ ଆସିଛନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ। ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ ଅଫର ଦେବେ, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଜାଲରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ। ସର୍ବଦା ଠିକ୍ ବାଛନ୍ତୁ। ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ଦକ୍ଷତା ଅଛି ତେବେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ କୌଣସି ଆପୋଷ ବୁଝାମଣା ବିନା ସଫଳତା ପାଇବେ।

You might also like