ଅଡୁଆରେ ‘ଦିୟା ଔର ବାତି ହମ୍’ର ସନ୍ଧ୍ୟା ବିନ୍ଧାଣୀ

ମୁମ୍ବାଇ: ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଟିଭି ଧାରାବାହିକ ‘ଦିୟା ଔର ବାତି ହମ୍’ର ସନ୍ଧ୍ୟା ବିନ୍ଧାଣୀ ତଥା ଦୀପିକା ସିଂ ଟିଭି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଏକ ଜଣାଶୁଣା ନାମ। ସନ୍ଧ୍ୟା ବିନ୍ଧାଣୀ ନାମରେ ଘରେ ଘରେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିବା ଦୀପିକା ସିଂ, ତାଙ୍କ ନାମ ଅପେକ୍ଷା ସନ୍ଧ୍ୟା ଭାବରେ ଅଧିକ ପ୍ରସିଦ୍ଧ। ବିବାହ ପରେ ଶୋବିଜଙ୍କୁ ଅଲବିଦା କରିଥିବା ଦୀପିକା ସିଂ ଆଜିକାଲି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ଅଛନ୍ତି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଜରିଆରେ ଦୀପିକା ସିଂ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ରୁହନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ମନୋରଞ୍ଜନ କରିବାର କୌଣସି ସୁଯୋଗ ହାତ ଛଡା କରନ୍ତି ନାହିଁ। ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାଙ୍କ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ପୋଷ୍ଟ କରିଥା’ନ୍ତି। ଏହି କାରଣରୁ ସେ ସବୁବେଳେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ହୋଇ ରହିଥାନ୍ତି।

Source : Times of india

ଦୀପିକା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଟ୍ରେଣ୍ଡକୁ ବହୁତ ଭଲ ଭାବରେ ଅନୁସରଣ କରନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ସମସ୍ତ ସେଲିବ୍ରେଟ୍ ଆମେରିକୀୟ ରାପର୍ କାର୍ଡି ବିଙ୍କ ‘ଅପ୍’ ଗୀତରେ ଇନଷ୍ଟା ରିଲ୍ସ୍‌ ସେୟାର କରୁଛନ୍ତି। ଦୀପିକା ସିଂ ମଧ୍ୟ ଏହି ଗୀତରେ ତାଙ୍କର ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ଯାହାକୁ ଅନେକ ଉପଭୋକ୍ତା ମତାମତ ଦେଇଛନ୍ତି। କିଛି ଲୋକ ଦୀପିକା ସିଂଙ୍କ ନୃତ୍ୟକୁ ପସନ୍ଦ କରୁଥିବାବେଳେ କେହି କେହି ଏହାକୁ ନାପସନ୍ଦ ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି।

ଦୀପିକା ସିଂ ତାଙ୍କର ଏହି ଡ୍ୟାନ୍ସ ଭିଡିଓ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଯାହାର କ୍ୟାପସନରେ ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି- “ମୁଁ ଜାଣେ ଏହା ସତ।” ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ, ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ଏହା ଉପରେ ମଜାଳିଆ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି। ଦୀପିକାଙ୍କ ଭିଡିଓ ଉପରେ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇ ଜଣେ କହିଛନ୍ତି- ‘କଣ ଏହା କିଛି ମଜ୍ଜା ଚାଲିଛି କି?’ ଏହି ସମୟରେ, ଆଉ ଜଣେ ଲେଖିଛନ୍ତି- ‘ମୁଁ ତୁମର ଅଭିନୟର ଜଣେ ବଡ଼ ପ୍ରଶଂସକ, କିନ୍ତୁ ଡ୍ୟାନ୍ସ ବିଲ୍‌କୁଲ୍ ବି ନୁହେଁ।’

ଦୀପିକା ସିଂଙ୍କ ଭିଡିଓକୁ ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ହସିହସି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଛନ୍ତି। ଏହି ଉପଭୋକ୍ତା ଲେଖିଛନ୍ତି- ‘ତୁମେ କ’ଣ କରୁଛ?’ ଦୀପିକାଙ୍କର ଅନ୍ୟଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ କହିଛନ୍ତି- ‘ତୁମର ଚେହେରା ଏହି ପ୍ରକାରର ଗୀତ ସହିତ ଆଦୌ ମେଳ ଖାଉ ନାହିଁ।’ ଆଉ ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଲେଖିଛନ୍ତି- ‘ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହାକୁ କ’ଣ କରିଦେଲ? ଏପରିକି ମୂଳର ନିକଟତର ବି ନୁହେଁ। କେତେ ଅଦ୍ଭୁତ ଲାଗୁଛି। କେହି କଣ ଆପଣଙ୍କୁ ନାଚିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି କି? ଯଦି ତୁମେ ଏହାକୁ ମନରୁ କରୁଛ ତେବେ ଜମା ବି ଲାଗୁନି ।

You might also like