ଇଲିଆନା ଡି’କ୍ରୁଜ୍ କରୁଥିଲେ କି ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ

ମୁମ୍ବାଇ: ଆଜିକାଲି ଇଲିଆନା ଡି’କ୍ରୁଜ୍ ତାଙ୍କ ହୃଦୟ କଥା ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବରେ କହୁଥିବା ଦେଖାଯାଏ। ନିକଟରେ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ କିପରି ପିଲାଦିନରୁ ଶରୀର ଲଜ୍ଜାଜନକ ଶିକାର ହେଉଥିଲେ। ଏହାଛଡା ବର୍ତ୍ତମାନ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଇଲିଆନା କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ କିପରି ନକଲି ନ୍ୟୁଜର ଶିକାର ହୋଇଛନ୍ତି। ଇଲିଆନାଙ୍କ ବିଷୟରେ ଏକ ଗୁଜବ ଥିଲା ଯେ ସେ ଗର୍ଭବତୀ ଥିଲେ  ଏବଂ ସେ ଗର୍ଭପାତ କରିଥିଲେ। ଇଲିଆନା ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିବା ଖବରରେ ଦାବି କରାଯାଇଥିଲା।

ବଲିଉଡ ହଙ୍ଗାମାଙ୍କୁ ଦିଆଯାଇଥିବା ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଇଲିଆନାଙ୍କୁ ପଚରାଯାଇଥିଲା ଯେ ଏପରି କିଛି ମିଥ୍ୟା ଖବର ଅଛି, ଯାହାକୁ ଶୁଣି ସେ ଖୁବ ହସିଥିଲେ। ଏହାର ଉତ୍ତରରେ ଇଲିଆନା କହିଛନ୍ତି, “ଏଭଳି କିଛି ଖବର ଅଛି। କିଛି ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ମୁଁ ଗର୍ଭବତୀ ଥିଲି ଏବଂ ମୁଁ ମୋର ଗର୍ଭପାତ କରିଥିଲି। ମୁଁ ଏହା ଦେଖି ବହୁତ ଖରାପ ଅନୁଭବ କରିଥିଲି ଯେ ଲୋକମାନେ ପ୍ରକୃତରେ କାହା ବିଷୟରେ ଏପରି କଥା କହୁଛନ୍ତି। ଏହା ବହୁତ ଅଦ୍ଭୁତ ଅଟେ।”

ଇଲିଆନା ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି, “ଆଉ ଏକ ଖବର ଥିଲା ଯେ ମୁଁ କେବଳ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ କରିନାହିଁ ବରଂ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛି। ସବୁଠାରୁ ଦୁଃଖର କଥା ଯେ ଖବର ଥିଲା, ମୁଁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛି ଏବଂ ମୁଁ ଏଥିରୁ ବଞ୍ଚିଯାଇଛି। ମୋର କାମବାଲି ଏହାକୁ କୁଆଡେ ନିଶ୍ଚିତ କରିଛନ୍ତି। ନା ମୁଁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛି, ନା ମୋ ଘରେ କାମବାଲି ଅଛି। ମୁଁ ଜୀବିତ… ଏସବୁର କୌଣସି ଅର୍ଥ ହିଁ ନ ଥିଲା। ମୁଁ ବୁଝିପାରୁ ନାହିଁ ଯେ ସେମାନେ ଏହି ପ୍ରକାର ମସଲା କେଉଁଠୁ ପାଆନ୍ତି। ‘

ପ୍ରକାଶ ଥାଉକି ୨୦୧୮ରେ, ଇଲିଆନା ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକର ସନ୍ତାନର ମା ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ବୋଲି ଏକ ଖବର ଅନୁସାରେ କଳ୍ପନାଜଳ୍ପନା କରାଯାଇଥିଲା। ପରେ ଇଲିଆନା ଏକ ପୋଷ୍ଟରେ ଲେଖି ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଥିଲେ ଯେ ସେ ଗର୍ଭବତୀ ନୁହଁନ୍ତି ବୋଲି।

ଇଲିଆନା ଡି’ କ୍ରୁଜ ଜଣେ ଭାରତୀୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଯିଏକି, ମୂଖ୍ୟତଃ ତେଲୁଗୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରନ୍ତି। ସେ ନିଜ କେରିଅର ମଡେଲିଂରୁ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଏବଂ ୨୦୦୬ ମସିହାରେ ସେ ବାୟ ବି ଏସ୍ ଚୌଧୁରୀଙ୍କ ଦେବଦାସରୁ ନିଜ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜୀବନ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ଏହାପରେ ସେ ପୋକ୍କିରୀ(୨୦୦୬), ଜଲସା(୨୦୦୮) ଓ କିକ(୨୦୦୯) ରେ ଅଭିନୟ କରି ବ୍ୟବସାୟିକ ସଫଳତା ପାଇଥିଲେ। ପରେ ସେ ନିଜକୁ ତେଲୁଗୁ ସିନେମାର ଅଗ୍ରଣୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରୂପେ ପ୍ରମାଣିତ କରିଥିଲେ। କେଡି ଚ୍ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରି ସେ ତାମିଲ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ପାଦ ଦେଇଥିଲେ।

You might also like