ଶାହରୁଖଙ୍କୁ ନେଇ ଏମିତି ତଥ୍ୟର ଖୁଲାସା କଲେ ପତ୍ନୀ ଗୌରୀ, ପ୍ରମାଣ ପାଇଁ ଫଟୋ ବି ସେୟାର କଲେ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ:ବଲିଉଡ୍‌ କିଙ୍ଗ ଶାହରୁଖ ଖାନ୍‌ଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଗୌରୀ ଖାନ୍ ଆଜିକାଲି ଖୁବ୍‌ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି। ସେ ନିଜ ଟ୍ୱିଟରରେ ଏପରି ଏକ ମଜାଦାର ତଥ୍ୟର ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି ଯାହା ଖାଲି ଶାହରୁଖ -କାଜୋଲଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚଯ୍ୟ କରିନି ବରଂ ସେମାନଙ୍କୁ ୯୦ ଦଶକକୁ ଫେରାଇ ନେଇଛି । ସେ ଟ୍ୱିଟରରେ କିଛି ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଯାହା ଖୁବ୍‌ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି।

ଅଭିନୟ ଜଗତରେ ଗୌରୀ ଖାନଙ୍କର ଦଖଲ ନାହିଁ ସତ, ହେଲେ ତାଙ୍କର ପ୍ରଭାବ କୌଣସି ସୁପରଷ୍ଟାରଙ୍କଠାରୁ କମ୍‌ ନୁହେଁ। ଜଣେ ସଫଳ ବ୍ୟବସାୟୀ ଭାବରେ ସେ ନିଜର ପରିଚୟ ତିଆରି କରି ପାରିଛନ୍ତି। ଏକ ନାମୀଦାମୀ କମ୍ପାନୀର ମାଲିକ ଗୌରୀଙ୍କର ଇଣ୍ଟରିୟର ଡେକରେଟରେ ମଧ୍ୟ ବେଶ ଦଖଲ ରହିଛି।

ନିକଟରେ ଗୌରୀ ତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟରରେ ଫିଲ୍ମ ‘ବାଜିଗର’କୁ ନେଇ କିଛି ତଥ୍ୟର ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି। ବିଶେଷକରି ଶାହରୁଖଙ୍କ ବିଷୟରେ। ଏଥିସହ କିଛି ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି।  ଫଟୋରେ ଶାହରୁଖଙ୍କ ସହ କାଜୋଲ ଅଛନ୍ତି। ଏହି ପୁରୁଣା ଫଟୋ ଦେଖିଲେ ଆପେ ଆପେ ଆଖି ଆଗରେ ଭାସିଯିବ ବାଜିଗର ଫିଲ୍ମର ସେଇ ଦୃଶ୍ୟସବୁ।

ବାଜିଗର ଫିଲ୍ମକୁ ନେଇ ଗୌରୀ କହିଛନ୍ତି, ଏଥିରେ ଶାହରୁଖଙ୍କ କଷ୍ଟ୍ୟୁମ ଗୌରୀ ନିଜେ ହିଁ ଡିଜାଇନ୍‌ କରିଥିଲେ।

୧୯୯୩ରେ ରିଲିଜ ହୋଇଥିବା ଫିଲ୍ମ  ବାଜିଗରର ଶାହରୁଖ-କାଜୋଲଙ୍କ କିଛି ଫଟୋ ସେୟାର କରି ଟିଟ୍ୱର ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି-‘ଫିଲ୍ମର ଏହି ଗୀତ ‘ଏ କାଲି..କାଲି ଆଖେଁ…’ରେ ଶାହରୁଖଙ୍କ ପୁରା ଲୁକ୍‌ ସେ ନିଜେ ହିଁ ଡିଜାଇନ କରିଥିଲେ। ସେ ଏକଥା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ -‘ ଏବେ ମୋତେ ଭାବିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଲାଗୁଛି ଯେ  ୯୦ ଦଶରେ ମୁଁ ଏପରି ଡିଜାଇନ୍‌ ସତରେ କରିଥିଲି ! ସେଇ ଜିନ୍ସ, ଲେଗ ୱାର୍ମର ଟି, ବୁଲେଟ୍‌ ବେଲ୍‌ଟ ଏବଂ ଲାଲ ରଙ୍ଗର ଶର୍ଟ ସବୁକିଛି ମୋ ପସନ୍ଦର ଥିଲା।’

୯୦ ଦଶକରେ ଫିଲ୍ମ ବାଜିଗର କେବଳ ହିଟ୍‌ ହୋଇନ ଥିଲା ବରଂ ଏହାର ଫ୍ୟାସନ ଟ୍ରେଣ୍ଡ ଖୁବ୍‌ ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ  ଆସିଥିଲା । ଅବ୍ବାସ ମସ୍ତାନାଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଶାହରୁଖ ଏକ ନେଗେଟିଭ୍‌ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ।

 

 

ଆହୁରି ପଢ଼ନ୍ତୁ

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଘଟଣା: ଫିଲ୍ଲ ନିର୍ମାତା ଶେଖର ଦେଲେ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟକର ବୟାନ

ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଓଡ଼ିଆ ହିରୋଇନ୍‌ ଅପସରା

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଶେଷ ଫିଲ୍ମ ଗୀତର ଟିଜର୍‌ ରିଲିଜ୍‌

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଘଟଣା: ବଲିଉଡ୍‌ର ଏହି‌ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ ଆବେଦନ ଖାରଜ

ବଲିଉଡ୍‌ର ଫେମସ୍‌‌ କମେଡି ଷ୍ଟାର୍‌ ଜଗଦୀପଙ୍କ ପରଲୋକ

ପୁଣି ଜଣେ ଅଭିନେତାଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା

ଦୁନିଆ ଦେଖିପାରୁନି, କିନ୍ତୁ ହାତ ତାଙ୍କର କରୁଛି କମାଲ୍, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଡୁପ୍ଲିକେଟ୍‌

ଭଂସାଲିକୁ ପୋଲିସ ପଚାରିଲେ ୩୫ଟି ପ୍ରଶ୍ନ, ଏମିତି ରଖିଲେ ଉତ୍ତର

ନନ୍‌ଭେଜ୍‌ ଛାଡ଼ିବା ପାଇଁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଲେ ଏଇ ଅଭିନେତ୍ରୀ

ରିଲିଜ୍‌ ହେଲା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଶେଷ ଫିଲ୍ମ ‘ଦିଲ୍‌ ବେଚାରା’ର ଟ୍ରେଲର

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଘଟଣା: ଥାନାରେ ହାଜରେ ହେଲେ ସଞ୍ଜୟ ଲୀଲା ଭଂସାଲି

You might also like