BBMAରେ ଛାଇଗଲା ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଚେହେରା

ମୁମ୍ବାଇ: ବଲିଉଡ ଦେଶୀ ଗାର୍ଲ ତଥା ହଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ବର୍ତ୍ତମାନ ଏକ ବିଶ୍ୱ ଆଇକନ୍ ପାଲଟିଯାଇଛନ୍ତି। ସେ ବଲିଉଡ୍ ହେଉ ବା ହଲିଉଡ୍ ହେଉ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ଅଭିନୟକୁ ଦର୍ଶକ ବେଶ ଉପଭୋଗ କରନ୍ତି। ନିଜର ଗ୍ରାମୀଣ ଶାନ୍ତ ସରଳ ଚେହେରା ଠାରୁ ନେଇ ବୋଲ୍ଡ ଲୁକ୍ସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରିୟଙ୍କା ସବୁଥିରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କୁ ବାନ୍ଧି ପାରନ୍ତି। ଏବେ ଏବେ BBMA ରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ତାଙ୍କର ଚମତ୍କାର ପ୍ରଦର୍ଶନ ଓ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଚେହେରା ଦ୍ୱାରା ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ହୃଦୟ ଉପରେ ରାଜ କରିଛନ୍ତି।

Source : Hindustan Times

ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କର ନିଆରା ପ୍ରଦର୍ଶନ ସହିତ ତାଙ୍କର ଫ୍ୟାଶନେବଲ୍ ଷ୍ଟାଇଲ୍ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ସମୟରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର କେନ୍ଦ୍ରବିନ୍ଦୁ ପାଲଟିଥାଏ। ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗ ଏବେ ଉଠିବାର କାରଣ ହେଲା ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସେଭଳି କିଛି ଦେଖାଯାଉଛି। ଏଥର ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ବିଲବୋର୍ଡ ମ୍ୟୁଜିକ୍ ପୁରସ୍କାର ୨୦୨୧ରେ ନିଜ ଚେହେରାକୁ ନେ‍ଇ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛନ୍ତି। ବିଲବୋର୍ଡ ମ୍ୟୁଜିକ୍ ପୁରସ୍କାର୨୦୨୧ ରବିବାର ରାତିରେ ଏକ ଧମାକାଦାର ଶୈଳୀରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା।

Source : News 18

ଲସ୍ ଆଞ୍ଜେଲସରେ ଆୟୋଜିତ ଏହି ପୁରସ୍କାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରାଙ୍କ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଚେହେରାକୁ ନେ‍ଇ ବେଶ ଆଲୋଚନା ହୋଇଥିଲା। ସମସ୍ତଙ୍କ ଭିତରେ ତାଙ୍କ ଚେହେରା ଛାଇ ଯାଇଥିଲା।

ଏହି ସମୟରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ବହୁତ ଷ୍ଟାଇଲିସ୍ ଦେଖାଯାଉଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କ ବୋଲ୍ଡ ଲୁକ୍ ମଧ୍ୟ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ପାଗଳ କରିଦେଇଥିଲା।

ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ବିଲବୋର୍ଡ ମ୍ୟୁଜିକ୍ ପୁରସ୍କାର ୨୦୨୧ ପାଇଁ ଏକ ଥାଇ-ହାଇ ସ୍ଲିଟ୍ ଗାଉନ୍ ବାଛିଥିଲେ।

ଡୋଲସେ ଆଣ୍ଡ ଗବାନାଙ୍କ ଡିପ୍ ନେକ ଗାଉନରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଥିଲେ। ସେ ତାଙ୍କ ଚେହେରାକୁ ଏକ ବେଲ୍ଟ ଏବଂ କିଛି ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ପରିଧାନ ଦ୍ୱାରା ଆଚ୍ଛାଦିତ କରିଥିଲେ।

Source : Yahoo

ଏହି ଗାଉନରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରାଙ୍କ ଷ୍ଟାଇଲ୍ ଦେଖିଲା ଭଳି ହୋଇଥିଲା। ତାଙ୍କ ଆକର୍ଷଣୀୟ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ସମସ୍ତଙ୍କ ମୁଗ୍ଧ କରିବା ଭଳି ଥିଲା।

୨୦୨୧ ବିଲବୋର୍ଡ ମ୍ୟୁଜିକ୍ ପୁରସ୍କାରରେ ନିକ ଜୋନସ୍ ତାଙ୍କ ଭାଇ କେଭିନ୍ ଏବଂ ଜୋ ଜୋନସ୍ ଏବଂ ଡିଜେ ମାର୍ଶମେଲୋଙ୍କ ସହିତ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସହ ଥିଲେ।

ଏହି ସଙ୍ଗୀତ ପୁରସ୍କାର ଶୋ’ରେ ଅଭିନୟ କରିବା ବ୍ୟତୀତ ନିକ ଜୋନସ ମଧ୍ୟ ଏହି ଶୋ’ର ହୋଷ୍ଟ ଓ ପ୍ରତିନିଧୀ ଥିଲେ।

You might also like