ହିରୋଇନ୍‌ଙ୍କ ପରେ ଆସୁଛି ହିରୋଙ୍କ ପାଳି, NCB ହାତରେ ଲାଗିଛି ୪ କୋଡ୍‌ ୱାର୍ଡ

ମୁମ୍ବାଇ: ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତ୍‌ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାର ତଦନ୍ତ କରିବାକୁ ଯାଇ ବଲିଉଡର ଡ୍ରଗ୍ସ ଲିଙ୍କ ଘଟଣାର ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ ହୋଇଛି। ଡ୍ରଗ୍ସ ଲିଙ୍କ ନେଇ NCB ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ୍‌ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଓ ତାଙ୍କ ଭାଇଙ୍କୁ ମିଶାଇ ଅନେକଙ୍କୁ  ଗିରଫ କରିଛି। ତଥାପି ବଲିଉଡ୍‌ର ଆଉ କିଏ କିଏ ସଂପୃକ୍ତ ସେ ନେଇ ଖୋଳତାଡ ଚଲାଇଛି NCB ।

ଖାଲି ଦୀପିକା, ରକୁଲ, ସାରା ଏବଂ ଶ୍ରଦ୍ଧା ଏଥିରେ ରହିଛନ୍ତି ନା ଆଉ କିଛି ବଡ଼ ଚେହେରା  ଅଛନ୍ତି ?  ଜାତୀୟ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ପ୍ରକାଶିତ ଖବର ଅନୁସାରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ଲିଙ୍କରେ ଏବେ ଏନସିବି ରାଡାରରେ ଆଉ ୪ ଜଣ ବଡ଼ ଷ୍ଟାର ଅଛନ୍ତି। ଯାହାଙ୍କ ନାଁର କୋଡ୍‌ ୱାର୍ଡ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ସେଗୁଡ଼ିକ ହେଉଛି A, D, S, R। ଏହି ୪ ଷ୍ଟାରଙ୍କୁ  ଜେରା କରିପାରେ ଏନ୍‌ସିବି ।

ଡ୍ରଗ୍ସ ଲିଙ୍କରେ ଏମାନଙ୍କ ସଂପୃକ୍ତି ଥିବା ସୁରାକ୍ ଲାଗିଛି ନାର୍କୋଟିକ୍ସ ବ୍ୟୁରୋ ହାତରେ। ଜୟା ଶାହାଙ୍କ ଚାଟ୍ ପରେ ୪ ହିରୋଇନଙ୍କୁ ଡାକି ଘଣ୍ଟା ଘଣ୍ଟା ଜେରା କରିଥିଲା ଏନ୍‌ସିବି। ତେବେ ଏଥର ପାଳି ପଡ଼ିପାରେ ହିରୋଙ୍କର। ମାମଲାରେ ୧୦ରୁ ଅଧିକ ଡ୍ରଗ୍ସ ପେଡଲର୍ଙ୍କଠାରୁ ତଥ୍ୟ ଆଦାୟ କରାଯାଇଛି।

ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ମୁତାବକ, ଧର୍ମାଟିକ୍ ଏଣ୍ଟରଟେନମେଣ୍ଟ ସଂସ୍ଥାର ପୂର୍ବତନ କର୍ମଚାରୀ କ୍ଷୀତିଜ୍ ପ୍ରସାଦଙ୍କୁ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେଇ ପଚରାଉଚରା ପରେ ଏଦିଗରେ କିଛି ବଡ଼ ତଥ୍ୟ ଏନସିବି ହାତରେ ଲାଗିଛି। ଅପରପକ୍ଷେ କିଛି ଦିନ ଧରି ଶିଥିଳ ପଡ଼ିଥିବା ସିବିଆଇ ପୁଣି ଥରେ ଆକ୍ଟିଭ୍ ମୁଡକୁ ଆସିଛି। ଏମ‌ସ ଟିମ୍‌ର ଶବ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦର ଯାଞ୍ଚ ରିପୋର୍ଟ ମିଳିବା ପରେ ଏବେ କୁପର ହସ୍ପିଟାଲର କିଛି ଡାକ୍ତରଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରା ଯାଇ ପାରେ। କୁପର ହସ୍ପିଟାଲରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ହୋଇଥିଲା। ତେବେ ମେଡିକାଲ୍ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କ୍ଲିନ୍ ଚିଟ୍ ନଦେବାରୁ ତାଙ୍କୁ ପୁଣି ଥରେ ପଚରାଉଚରା କରିବାକୁ ଯୋଜନା ରଖିଛି ସିବିଆଇ।

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ  ମାମଲାକୁ ୧୦୮ ଦିନ ବିତିଯିବା ପରେ ବି ମୃତ୍ୟୁର ସଠିକ୍ କାରଣ ସମ୍ପର୍କରେ ଜଣାପଡ଼ିନି।

ଆହୁରି ପଢ଼ନ୍ତୁ

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ରିଲିଫ୍‌ ପାଣ୍ଠିକୁ ୧.୫କୋଟି ଦେଲେ ପ୍ରଭାସ

ବଲିଉଡ୍‌ ଡ୍ରଗ୍ସ ଲିଙ୍କ୍‌: ଜେରାବେଳେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ଜଣେ ଅଭିନେତାଙ୍କ ନାଁ

ବାପାଙ୍କ ଥିଏଟରରେ ଶ୍ରମିକ ହୋଇ କାମ କରୁଥିଲେ ଶମି କପୁର, ମାସକୁ ମିଳୁଥିଲା ଏତିକି ଟଙ୍କା

ଜନ୍ମଦିନରେ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ ଏହି ହିରୋଙ୍କ ପୂରା ପରିବାର

ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ଗୀତରେ କୁନି ଛୁଆର ଜବରଦସ୍ତ ଡ୍ୟାନ୍ସ; ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କୁ ନେହାଙ୍କ ସର୍‌ପ୍ରାଇଜ୍‌, ଶେଆର କଲେ ରୋକା ସେରିମୋନି ଭିଡିଓ

ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟାବସ୍ଥାକୁ ନେଇ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ତଥ୍ୟ, ପରିବାର ଲୋକେ କଲେ ଖୁଲାସା

ଅଭିନୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପୁଅକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ମନାକଲେ ଆମିର

ଆର୍ୟ୍ୟନ-ନ୍ୟାସାଙ୍କୁ ନେଇ କାଜଲଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀକୁ ନାପସନ୍ଦ କଲେ ଶାହରୁଖ !

ନେହାଙ୍କୁ ପରିବାର ସହ ଭେଟ କରାଇଲେ ରୋହନ୍‌, ଭିଡ଼ିଓ ଶେଆର କଲେ ନେହା

ଦୀପିକା ଜ୍ୟାକଲିନ୍‌ଙ୍କର ରହିଛି ମନରେଗା କାର୍ଡ

ବିବାହ ପରେ ଡିମ୍ପଲ୍‌ଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିଲେ ସନ୍ନି: ପତ୍ନୀ ପୂଜା ଦେଇଥିଲେ ଏମିତି ଧମକ

You might also like