ବଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆମେରିକାରେ ଦେଲେ ଭୋଟ୍‌, ଲୋକେ ଦେଲେ ଏମିତି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା

ମୁମ୍ବାଇ: ବିଶ୍ୱର ସବୁଠାରୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଦେଶ ଆମେରିକାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ନିର୍ବାଚନ ପରେ ଭୋଟ୍ ଗଣନା ଚାଲିଛି। ଅନେକ ରାଜ୍ୟରୁ ଫଳାଫଳ ଆସିଥିବାବେଳେ ଅନେକ ରାଜ୍ୟ ରିପବ୍ଲିକାନ୍ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଡୋନାଲ୍ଡ ଟ୍ରମ୍ପ ଏବଂ ଡେମୋକ୍ରାଟିକ୍ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଜୋ ବିଡେନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କଡ଼ା ସଂଘର୍ଷ କରୁଛନ୍ତି। ଏଥି ସହିତ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପୂଜା ବତ୍ରା ମଧ୍ୟ ଆମେରିକା ନିର୍ବାଚନରେ ​​ନିଜର ଭୋଟ୍ ଦେଇଛନ୍ତି। ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି। ପୂଜା ବତ୍ରା ତାଙ୍କ ଫଟୋ ଶେଆର କରି ଲେଖିଛନ୍ତି, “ଭୋଟ୍ ୨୦୨୦, ଯୁକ୍ତରାଷ୍ଟ୍ର ନିର୍ବାଚନ।” ପୂଜା ବତ୍ରାଙ୍କର ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ଲୋକମାନେ ନାନା ମତ ଦେଇଛନ୍ତି।

ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ପୂଜା ବତ୍ରାଙ୍କ ପୋଷ୍ଟ ଉପରେ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇ ଲେଖିଛନ୍ତି, ମୋଦୀ ଜୀ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି କି? ଏହି ସମୟରେ, ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ପଚାରିଛନ୍ତି, “ତୁମେ ଆମେରିକାର ନାଗରିକ କି?” ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବି, କିଛି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହେବ ଯେ ଆମେରିକାର ଜନସାଧାରଣ ଡୋନାଲ୍ଡ ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କୁ ଆଉ ଏକ ସୁଯୋଗ ଦେଇଛନ୍ତି କିମ୍ବା ଜୋ ବିଡେନଙ୍କ ହାତରେ କ୍ଷମତା ହସ୍ତାନ୍ତର କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ପୂଜା ବତ୍ରା ମିସ୍ ଇଣ୍ଡିଆରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ରନର୍ ଅପ୍ ହୋଇଛନ୍ତି। ୧୯୯୭ ମସିହାରୁ ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିବା ପୂଜା ବତ୍ରାଙ୍କୁ ‘ବିରାସତ’, ‘କାହିଁ ପ୍ୟାର ନା ହୋ ଜାଏ’, ‘ଯୋଡି ନମ୍ବର ୱାନ’ ଏବଂ ‘ନାୟକ’ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଏଥି ସହିତ ନବାବ ଶାହା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ‘ମୁସାଫିର’, ‘ଲକ୍ଷ୍ମୀ’, ‘ଡନ୍ ୨’, ‘ଭାଗ ମିଲ୍କା ଭାଗ’ ଏବଂ ‘ଦିଲୱାଲେ’ ଭଳି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ଗତ ବର୍ଷ ଦୁହେଁ ବିବାହ କରିଥିଲେ, ଯାହାର ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା। ଉଭୟ ବିବାହରେ ପରିବାର ଏବଂ ବିଶେଷ ବନ୍ଧୁମାନେ ଜଡିତ ଥିଲେ।

You might also like