ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ନିଜ ବାପାଙ୍କ ସହ କଥା ହେଉଥିବାର ଭିଡ଼ିଓ ସେୟାର କଲେ

ଅମିତା ବଚ୍ଚନ ଏମତି ଏକ ନାଁ ଯାହାଙ୍କ କୌଣସି ପରିଚୟ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ । ସେ ନିଜେ ହିଁ ନିଜର ପରିଚୟ । ସିନେମା ବ୍ୟତୀତ ରାଜନୀତି , କବିତା ଓ ନିଜର ଗୀତ ଗାଇବାକୁ ନେଇ ସେ ସାରା ଦୁନିଆରେ ପରିଚିତ । ଏହି ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତା କେବିସିର ୧୦ ଟି ସିଜିନ୍‌ର ହୋଷ୍ଟ ରହିଛନ୍ତି ଏବଂ ଏବେ ମଧ୍ୟ ସେହି ସୋ’ର ସେ ଚିହ୍ନା ମୁହଁ ପାଲଟିଯାଇଛନ୍ତି ।

ଅମିତାଭ ହେଉଛନ୍ତି ବଲିଉଡ୍‌ର ଜଣେ ଉଚ୍ଚ ପରିବାରରୁ ଆସିଥିବା କଳାକାର । ଆଉ ବିଗ୍‌ ମଧ୍ୟ ବି ବଚ୍ଚନ ସଂପ୍ରଦାୟର ସବୁଠୁ ବଡ଼ । ଅମିତାଭ ୧୯୬୯ ମସିହାରେ ଫିଲ୍ମ  ସାତ୍‌ ହିନ୍ଦୁସ୍ତାନୀ ଜରିଆରେ ବଲିଉଡ୍‌ରେ  ନିଜର ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ । ୫୦ ବର୍ଷ ହେଲା ସେ ରାଜ୍‌ କରୁଛନ୍ତି ବଲିଉଡ୍‌ରେ । ଆଉ ଏବେ ମଧ୍ୟ ଖୁବ୍‌ ସକ୍ରିୟ ଓ ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ହିଟ୍‌ ଫିଲ୍ମ ଦେଇଚାଲିଛନ୍ତି ।

ବଲିଉଡ୍‌ରେ ଅର୍ଦ୍ଧ ଶତକ ମାରିଥିବା ଅମିତାଭ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ଠାରୁ ବହୁତ ଭଲପାଇବା ପାଇଛନ୍ତି ଏବଂ ଜଣେ ଅତୁଳନୀୟ ଅଭିନେତା ଭାବେ ଅନେକ ଫ୍ୟାନ୍‌ସ ତିଆରି କରିଛନ୍ତି।

ନିଜର ଅଫିସିଆଲି ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏବେ ବିଗ୍‌ ବି ନିଜ ବାପାଙ୍କର ପୁରୁଣା ଭିଡ଼ିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଏହା ତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସହ ବସି କଥାବାର୍ତ୍ତା ହେଉଥିବା ବେଳର । ଏହି ଭିଡ଼ିଓରେ ସେ ବାପା ହରିବଂଶ ରାୟ ବଚ୍ଚନ ଓ ମା ତେଜି ବଚ୍ଚନଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହେଉଥିବାର ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି । ସ୍ତ୍ରୀ ଜୟା ବଚ୍ଚନ ମଧ୍ୟ ଭିଡ଼ିଓରେ ଅଛନ୍ତି । ସମସ୍ତେ ମିଶି ହସଖୁସି ମଜାମସ୍ତି କରୁଛନ୍ତି , ଏହା ଏକ ଉତ୍ତମ ପରିବାରର ବାର୍ତ୍ତା ଦେଉଛି ।

ଏହି

ପୁରୁଣା ସ୍ମୃତିକୁ ରିଟ୍ୱିଟ୍‌ କରି ଅମିତାଭ ଲେଖିଛନ୍ତି , ‘’ ଏମିତି ମୁହୂର୍ତ୍ତକୁ ବାରମ୍ବାର ଭଲ ପାଇଲି ପୁଣି ଜିଇଁଲି  ‘’ ।

ଆହୁରି ପଢ଼ନ୍ତୁ

ଡ୍ରଗ୍ସ କିଣୁଥିବା ବେଳେ ଟିଭି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ଏନ୍‌ସିବି

ନିଆରା ଢଙ୍ଗରେ ଦୁର୍ଗା ପୂଜା ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଲେ ଓଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତ୍ରୀ

ଲାଇଫ୍‌ ପାର୍ଟନର ରୋହନ‌ପ୍ରୀତ୍‌ଙ୍କ ସହ ନେହା, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଫଟୋ ଓ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

ହିମାଂଶଙ୍କ ଠାରୁ ଦୂରେଇ ଯିବାପରେ ଭାଙ୍ଗି ପଡିଥିଲେ ନେହା, ୬ବର୍ଷ ସାନ ରୋହନଙ୍କୁ କଲେ ବିବାହ

ବିବାହ କଲେ ରୋହନ୍‌-ନେହା

ଦୂର୍ଗା ମଣ୍ଡପରେ ସୋନୁଙ୍କ ମୂର୍ତ୍ତି

ନେହାଙ୍କ ଘରେ ବାଜିଲା ୱେଡିଂ ବେଲ୍‌: ମେହେନ୍ଦୀ, ହଳଦୀ ସେରେମୋନି ଫଟୋ ଭାଇରାଲ୍‌

ଫିଲ୍ମ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ! ସୋଫାରେ ପଡ଼ିଥିଲା ରକ୍ତଭିଜା ମୃତଦେହ

ଏଣିକି ମହାରାଷ୍ଟ୍ରରେ ବିନା ଅନୁମତିରେ ପଶି ପାରିବନି ସିବିଆଇ

ସୈଫ୍‌ଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରୁଥିଲେ ପରିନୀତି, ଏକଥା ଜାଣନ୍ତି କରିନା

ସିମେଣ୍ଟ ପାଇପ୍‌ରେ ରହୁଥିଲେ ଏହି ବଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତା

କଙ୍ଗନାଙ୍କୁ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ୍‌ର ସମନ

You might also like