ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ନିଜ ବାପାଙ୍କ ସହ କଥା ହେଉଥିବାର ଭିଡ଼ିଓ ସେୟାର କଲେ

ଅମିତା ବଚ୍ଚନ ଏମତି ଏକ ନାଁ ଯାହାଙ୍କ କୌଣସି ପରିଚୟ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ । ସେ ନିଜେ ହିଁ ନିଜର ପରିଚୟ । ସିନେମା ବ୍ୟତୀତ ରାଜନୀତି , କବିତା ଓ ନିଜର ଗୀତ ଗାଇବାକୁ ନେଇ ସେ ସାରା ଦୁନିଆରେ ପରିଚିତ । ଏହି ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତା କେବିସିର ୧୦ ଟି ସିଜିନ୍‌ର ହୋଷ୍ଟ ରହିଛନ୍ତି ଏବଂ ଏବେ ମଧ୍ୟ ସେହି ସୋ’ର ସେ ଚିହ୍ନା ମୁହଁ ପାଲଟିଯାଇଛନ୍ତି ।

ଅମିତାଭ ହେଉଛନ୍ତି ବଲିଉଡ୍‌ର ଜଣେ ଉଚ୍ଚ ପରିବାରରୁ ଆସିଥିବା କଳାକାର । ଆଉ ବିଗ୍‌ ମଧ୍ୟ ବି ବଚ୍ଚନ ସଂପ୍ରଦାୟର ସବୁଠୁ ବଡ଼ । ଅମିତାଭ ୧୯୬୯ ମସିହାରେ ଫିଲ୍ମ  ସାତ୍‌ ହିନ୍ଦୁସ୍ତାନୀ ଜରିଆରେ ବଲିଉଡ୍‌ରେ  ନିଜର ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ । ୫୦ ବର୍ଷ ହେଲା ସେ ରାଜ୍‌ କରୁଛନ୍ତି ବଲିଉଡ୍‌ରେ । ଆଉ ଏବେ ମଧ୍ୟ ଖୁବ୍‌ ସକ୍ରିୟ ଓ ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ହିଟ୍‌ ଫିଲ୍ମ ଦେଇଚାଲିଛନ୍ତି ।

ବଲିଉଡ୍‌ରେ ଅର୍ଦ୍ଧ ଶତକ ମାରିଥିବା ଅମିତାଭ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ଠାରୁ ବହୁତ ଭଲପାଇବା ପାଇଛନ୍ତି ଏବଂ ଜଣେ ଅତୁଳନୀୟ ଅଭିନେତା ଭାବେ ଅନେକ ଫ୍ୟାନ୍‌ସ ତିଆରି କରିଛନ୍ତି।

ନିଜର ଅଫିସିଆଲି ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏବେ ବିଗ୍‌ ବି ନିଜ ବାପାଙ୍କର ପୁରୁଣା ଭିଡ଼ିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଏହା ତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସହ ବସି କଥାବାର୍ତ୍ତା ହେଉଥିବା ବେଳର । ଏହି ଭିଡ଼ିଓରେ ସେ ବାପା ହରିବଂଶ ରାୟ ବଚ୍ଚନ ଓ ମା ତେଜି ବଚ୍ଚନଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହେଉଥିବାର ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି । ସ୍ତ୍ରୀ ଜୟା ବଚ୍ଚନ ମଧ୍ୟ ଭିଡ଼ିଓରେ ଅଛନ୍ତି । ସମସ୍ତେ ମିଶି ହସଖୁସି ମଜାମସ୍ତି କରୁଛନ୍ତି , ଏହା ଏକ ଉତ୍ତମ ପରିବାରର ବାର୍ତ୍ତା ଦେଉଛି ।

ଏହି

ପୁରୁଣା ସ୍ମୃତିକୁ ରିଟ୍ୱିଟ୍‌ କରି ଅମିତାଭ ଲେଖିଛନ୍ତି , ‘’ ଏମିତି ମୁହୂର୍ତ୍ତକୁ ବାରମ୍ବାର ଭଲ ପାଇଲି ପୁଣି ଜିଇଁଲି  ‘’ ।

ଆହୁରି ପଢ଼ନ୍ତୁ

ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଓଡ଼ିଆ ହିରୋଇନ୍‌ ଅପସରା

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଶେଷ ଫିଲ୍ମ ଗୀତର ଟିଜର୍‌ ରିଲିଜ୍‌

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଘଟଣା: ବଲିଉଡ୍‌ର ଏହି‌ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ ଆବେଦନ ଖାରଜ

ବଲିଉଡ୍‌ର ଫେମସ୍‌‌ କମେଡି ଷ୍ଟାର୍‌ ଜଗଦୀପଙ୍କ ପରଲୋକ

ପୁଣି ଜଣେ ଅଭିନେତାଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା

ଦୁନିଆ ଦେଖିପାରୁନି, କିନ୍ତୁ ହାତ ତାଙ୍କର କରୁଛି କମାଲ୍, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଡୁପ୍ଲିକେଟ୍‌

ଭଂସାଲିକୁ ପୋଲିସ ପଚାରିଲେ ୩୫ଟି ପ୍ରଶ୍ନ, ଏମିତି ରଖିଲେ ଉତ୍ତର

ନନ୍‌ଭେଜ୍‌ ଛାଡ଼ିବା ପାଇଁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଲେ ଏଇ ଅଭିନେତ୍ରୀ

ରିଲିଜ୍‌ ହେଲା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଶେଷ ଫିଲ୍ମ ‘ଦିଲ୍‌ ବେଚାରା’ର ଟ୍ରେଲର

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଘଟଣା: ଥାନାରେ ହାଜରେ ହେଲେ ସଞ୍ଜୟ ଲୀଲା ଭଂସାଲି

ଦୀପ୍ତିଜ୍ୟୋତି, ଆଦ୍ୟାଶା ପିନ୍ଧିଲେ ରଜ ରାଜକୁମାରୀ ମୁକୁଟ

You might also like