ଭାଇରାଲ୍‌ ହେଉଛି ଆରାଧ୍ୟାଙ୍କ ଭିଡିଓ, ଦେଖନ୍ତୁ କ୍ୟାମେରା ସାମ୍ନାରେ କେମିତି ଦେଉଛନ୍ତି ଏକ୍ସପ୍ରେସନ

ମୁମ୍ବାଇ: ବିଶିଷ୍ଟ ବ୍ଯବସାୟୀ  ମୁକେଶ  ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ବଡ଼ ପୁଅ ଆକାଶ-ଶୋଳ୍କାଙ୍କ  ବିବାହ ସମ୍ପନ୍ନ ହୋଇଯାଇଛି । ୯ ତାରିଖ ବିବାହ କାର୍ଯ୍ୟ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବା ପରେ ୧୦ ତାରିଖ ଦିନ ଥିଲା ଏକ ଗ୍ରାଣ୍ଡ୍‌ ରିସେପସନ୍‌ ପାର୍ଟି । ସେହି ପାର୍ଟିରେ ଅନେକ ବଲିଉଡ୍‌ ସେଲିବ୍ରିଟି ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ।

ବଲିଉଡ୍‌ ସେଲିବ୍ରିଟିଙ୍କ ଅନେକ ଫଟୋ ଓ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍‌ ହେଉଛି। କିନ୍ତୁ ସେଥିମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ସବୁଠୁ ଅଧିକ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛି। ସେ ଭିଡିଓ ହେଉଛି ଐଶ୍ଵର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ଝିଅ ଆରାଧ୍ୟା ରାୟବଚ୍ଚନଙ୍କର।

ପାର୍ଟିରେ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ, ଐଶ୍ଵର୍ଯ୍ୟା  ଝିଅ ଆରାଧ୍ୟାଙ୍କ ସହ ଫଟୋ ଉଠାଇବା ପାଇଁ ଛିଡ଼ା ହୋଇଥିଲେ। ସେ ସମୟରେ ଏମିତି କିଛି ହୋଇଥିଲା ଯେ, ଯାହା ଦେଖିଲେ ଆପଣ ନ ହସି ରହି ପାରିବେ ନାହିଁ।

ଫଟୋଗ୍ରାଫର ଅଭିଷେକ,ଐଶ୍‌ ଓ ଆରାଧ୍ୟାଙ୍କର ଫଟୋ ଉଠାଇବା ପାଇଁ ସେମାନଙ୍କୁ ପୋଜ୍‌ ଦେବାକୁ କହିଥିଲେ। କିଏ ସେମାନଙ୍କୁ ବାମକୁ ମୁହଁ କରିବାକୁ କହୁଥିଲା ତ କିଏ ଡାହାଣକୁ। ସେ ସମୟରେ ଆରାଧ୍ୟା କନ୍‌ଫ୍ୟୁଜ୍‌ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ସେ କେଉଁ ପାର୍ଶ୍ଵକୁ ଦେଖିବେ ଜାଣି ପାରି ନଥିଲେ। କିଛି ସମୟ ମୁହଁ ଏପାଖ-ସେପାଖ କରିଥିଲେ। ଦୁଇ ପାର୍ଶ୍ଵକୁ ଚାହିଁ କ୍ୟୁଟ୍‌ ଏକ୍ସପ୍ରେସନ୍‌ ଦେଇଥିଲେ। ଆଉ ଫଟୋଗ୍ରାଫରଙ୍କୁ କହିଥିଲେ, ସେତିକି ଥାଉ। ଏକଥା ଶୁଣି ସମସ୍ତେ ହସିଥିଲେ।  ତାପରେ ଐଶ୍‌ ଓ ଅଭିଷେକ ତାଙ୍କୁ ପୋଜ ଦେବା ପାଇଁ ଗାଇଡ୍‌ କରିଥିଲେ।

You might also like