ସହକାରୀ ପ୍ରଫେସର ପଦବୀରେ ନିଯୁକ୍ତି ପାଇଁ ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ବିଜ୍ଞପ୍ତି

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଏକ ସୁଯୋଗକୁ କେବେବି ହାତଛଡା କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ ଏବଂ ଯେଉଁମାନେ ସରକାରୀ ଚାକିରୀ ପାଇଁ ଆଶାୟୀ ପ୍ରାର୍ଥୀ, ସେମାନେ ପ୍ରକୃତରେ ଚାକିରିର ପ୍ରକୃତ ମୂଲ୍ୟ ବୁଝିପାରନ୍ତି। ତେଣୁ, OPSC ଏବଂ NIT ନିଯୁକ୍ତି ପ୍ରକ୍ରିୟାରେ ଯୋଗ ଦେଇ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱପ୍ନକୁ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ଏଠାରେ ଏକ ସୁଯୋଗ ରହିଛି।

OPSC ନିଯୁକ୍ତି 2021: ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା ବିଭାଗର ପ୍ରଶାସନିକ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ଅନ୍ତର୍ଗତ ବିଭିନ୍ନ ରାଜ୍ୟ ସରକାରୀ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟରେ ସହକାରୀ ପ୍ରଫେସର ପଦବୀରେ ନିଯୁକ୍ତି ପାଇଁ ଓଡିଶା ଜନସେବା ଆୟୋଗ (ଓପିଏସସି) ବିଜ୍ଞପ୍ତି ପ୍ରକାଶ କରିଛି।

ଏହି ନିଯୁକ୍ତି ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟ ଶିକ୍ଷକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଓଡିଶା ରିଭାଇଜଡ୍ ସ୍କେଲ୍ସ ଅଫ୍ ପେ ଫର୍ ୟୁଜିସି ସ୍କେଲ୍ ଅଫ୍ ପେ) ନିୟମ, ୨୦୧୯ ଅନୁଯାୟୀ ପେ ମ୍ୟାଟ୍ରିକ୍ସର ଲେଭଲ୍ ୧୦ର ସେଲ୍ -୧ରେ ପେ ସ୍କେଲରେ ରହିବ, ଯାହା ସାଧାରଣ ଡିଅରେନ୍ସ ଆଲଓଏନ୍ସ  ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଭତ୍ତା ସହିତ ସମୟ ସମୟରେ ଓଡିଶା ସରକାରଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଅନୁମୋଦିତ ହୋଇପାରେ। ଯେଉଁମାନେ ପୂର୍ବରୁ ପଞ୍ଜୀକରଣ କରିସାରିଛନ୍ତି, ସେମାନେ ବର୍ତ୍ତମାନର ପଦବୀ ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିବାକୁ ପଡିବ।

NIT ନିଯୁକ୍ତି 2021: ନ୍ୟାସନାଲ ଇନଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟ୍ ଅଫ୍ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି (NIT), ଜାମସେଦପୁର ମଧ୍ୟ  ବୈଷୟିକ ସହାୟକ, ଅଧୀକ୍ଷକ ଏବଂ ଜୁନିଅର ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ ପଦବୀ ପାଇଁ ଏକ ନିଯୁକ୍ତି ବିଜ୍ଞପ୍ତି ପ୍ରକାଶ କରିଛି। ଅନଲାଇନ୍ ଆବେଦନ ଦାଖଲ କରିବାର ଶେଷ ତାରିଖ ହେଉଛି ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୨, ୨୦୨୧। ଆଗ୍ରହୀ ଏବଂ ଯୋଗ୍ୟ ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ମାର୍ଚ୍ଚ ୧୯, ୨୦୨୧ ରେ କିମ୍ବା ପୂର୍ବରୁ ଏହି ପଦବୀ ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିପାରିବେ।

NIT ନିଯୁକ୍ତି 2021 ପାଇଁ ଆବେଦନ ଶୁଳ୍କ: ଗ୍ରୁପ୍-ଏ, ଗ୍ରୁପ୍-ବି ଏବଂ ଗ୍ରୁପ୍-ସି ଆବେଦନକାରୀଙ୍କ UR / OBC / EWS ପାଇଁ ଆବେଦନ ଶୁଳ୍କ ଯଥାକ୍ରମେ  ୨୦୦୦, ୧୦୦୦ ଏବଂ ୫୦୦ ଟଙ୍କା। ଯେଉଁମାନେ SC/ST/PWD ବର୍ଗ ଅଧୀନରେ ଆବେଦନ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ NIT ଜାମସେଦପୁରର ଗ୍ରାଉଣ୍ଡ / କର୍ମଚାରୀମାନଙ୍କୁ ଏଇ ଦେୟ ଦେବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ |

OPSC ନିଯୁକ୍ତି ୨୦୨୧ର ବିବରଣୀ ପାଇଁ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ:-
https://img.freejobalert.com/uploads/2021/02/Notification-OPSC-Assistant-Professor-Posts.pdf

NIT ନିଯୁକ୍ତି 2021 ର ବିବରଣୀ ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ |
http://www.nitjsr.ac.in/uploads/Brochure%20for%20Appointment%20of%20Non-Faculty%20position%20Dated%2015.02.2021.pdf

You might also like