ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଜିଓ ଦେଇପାରେ ସ୍ପେଶାଲ୍‌ ସର୍‌ପ୍ରାଇଜ୍‌

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ ତା’ର ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କୁ ଏକ ସ୍ପେଶାଲ୍‌ ସରପ୍ରାଇଜ୍‌ ଦେଇପାରେ। ଏହି ସ୍ପେଶାଲ୍‌ ସରପ୍ରାଇଜ୍‌ ମାଧ୍ୟମରେ ଜିଓ ଗ୍ରାହକ ଏହାର ଫାଇଦା ଉଠାଇ ପାରିବେ।

ରିଲାଏନ୍ସ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିଜ୍‌ ଲିମିଟେଡ୍‌ର ଚେୟାରମ୍ୟାନ୍‌ ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀ ଫାଇଭର ଟୁ ଦ ହୋମ୍‌(ଏଫ୍‌ଟିଟିଏଚ୍‌) ସର୍ଭିସ୍‌ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି। ଯାହାକୁ ଜିଓ ଜିଗାଫାଇଭର(GigaFiber) ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି। ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୫ରେ ଏହାର କମର୍ସିଆଲ୍‌ ଲଞ୍ଚ୍‌ ହେବ।

୨୦୧୮ରେ ରିଲାଏନ୍ସ ଏହାର ଜିଓ ଜିଗାଫାଇଭର୍‌ ସର୍ଭିସ୍‌ ଘୋଷଣା କରିଥିଲା। ଏହାପରେ  ଜିଓ ଜିଗାଫାଇଭର୍‌ ପ୍ରିଭ୍ୟୁ ଅଫର ଦେଶର କିଛି ସହରରେ ଉପଲ୍ଲବ୍ଧ ହେବାସହ ଏଥିପାଇଁ ୨ହଜାର ୫ଶହ ଟଙ୍କାର ସିକ୍ୟୁରିଟି ଡିପୋଜିଟ୍‌ର ଆବଶ୍ୟକ ପଡ଼ିଥାଏ।

ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ, ଜିଓ ଜିଗାଫାଇବର କମର୍ସିଆଲ୍‌ ଲଞ୍ଚ ପରେ ପ୍ରଥମ ୨ମାସ ପାଇଁ ଜିଓ ପ୍ରିଭ୍ୟୁ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ  କୌଣସି ଦେୟ ଦେବାକୁ ପଡ଼ିବ ନାହିଁ। ଏହା ସମ୍ପୁର୍ଣ୍ଣ ମାଗଣା।

ପୂର୍ବରୁ ସିକ୍ୟୁରିଟି ଡିପୋଜିଟ୍‌ ପାଇଁ ଅଢ଼େଇ ହଜାର ଟଙ୍କା ଡିପୋଜିଟ୍‌ କରିଥିବା ଏହି ଗ୍ରାହକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଫେରି ପାଇବେ ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଛି।

ଏହି କମ୍ବୋ ସର୍ଭିସ୍‌ ମାଧ୍ୟମରେ ଗ୍ରାହକମାନେ ବ୍ରଡ୍‌ବ୍ୟାଣ୍ଡ୍‌ ଇଣ୍ଟରନେଟ୍‌, ଫିକ୍ସଡ୍‌ ଲାଇନ୍‌ ଟେଲିଫୋନ୍‌ ସର୍ଭିସ୍‌ ଓ ଟେଲିଭିଜନ୍‌ ସେଟ୍‌ ଟପ୍‌ ବକ୍ସ ପାଇପାରିବେ।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ, ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୫ରେ ଜିଓ ଜିଗାଫାଇଭରର କମର୍ସିଆଲ୍‌ ଲଞ୍ଚ ପରେ ଏହି ସର୍ଭିସ୍‌କୁ ଯେଉଁ ଗ୍ରାହକମାନେ ସବ୍‌ସ୍କ୍ରାଇବ୍‌ କରିବେ ସେମାନଙ୍କୁ ୧୫୦୦ଟଙ୍କା ସିକ୍ୟୁରିଟି ଡିପୋଜିଟ୍‌ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ଏହି ଟଙ୍କା ଗ୍ରାହକମାନେ ପରେ ଫେରି ପାଇପାରିବେ।

ରିଲାଏନ୍ସ ଏହାର ଜିଓ ଜିଗାଫାଇବର ସର୍ଭିସ୍‌ ଗତବର୍ଷ ଜୁଲାଇ ୫ରେ ଘୋଷଣା କରିଥିଲା। ଅଗଷ୍ଟ ୧୫ରେ ଏହି ବ୍ରଡ୍‌ବ୍ୟାଣ୍ଡ୍‌ ସର୍ଭିସ୍‌ ପାଇଁ ରେଜିଷ୍ଟ୍ରେସନ୍‌ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା।

ତେବେ ଏହି ସର୍ଭିସ୍‌ରେ କ’ଣ କ’ଣ ସବୁ ସୁବିଧା ରହିଛି ସେନେଇ କମ୍ପାନୀ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ କିଛି ଘୋଷଣା କରିନାହିଁ। ଏହା jio.com ୱେବ୍‌ସାଇଟ୍‌ ଓ MyJio app ରେ ଆସନ୍ତା ୫ରେ ଉପଲ୍ଲବ୍ଧ ହେବ।

You might also like